O nas

MOUNT JUMP USŁUGI NA WYSOKIM POZIOMIE

Mount Jump to prężnie rozwijająca się firma z dużym doświadczeniem, która świadczy usługi związane z Pracami na Wysokościach, z zastosowaniem Techniki Dostępu Linowego – Alpinistyki Przemysłowej.

Profesjonalny Dostęp Linowy pozwala nam realizować wszelkie przedsięwzięcia w miejscach trudno dostępnych, których wykonanie przy użyciu podnośnika koszowego lub tradycyjnego rusztowania jest nieopłacalne lub wręcz niemożliwe.

Dzięki technikom alpinistycznym jesteśmy bardzo mobilni na wysokościach, nie ograniczają nas warunki panujące pod obiektem, na którym działamy.

Techniki alpinistyki przemysłowej pozwalają nam sprawnie i szybko wykonać zlecone prace. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo cenny jest czas!

W swojej ofercie mamy wiele usług z zakresu prac na wysokościach:

  • prace naprawcze, np. wymiana dachówki;
  • prace konserwacyjne, np. mycie elewacji ;
  • prace porządkowe, np. odśnieżanie dachów czy przycinka gałęzi ;
  • prace innowacyjne, np. budowa domków na drzewie, które są marzeniem wielu dzieci lub zdejmowanie z drzewa kota:)

DLACZEGO MY

Dewizą naszej firmy jest Twoje zadowolenie, dlatego zapewniamy indywidualne podejście i dużą elastyczność we wszelkich pracach. Ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia. Jesteśmy zgranym zespołem, który świadczy USŁUGI NA WYSOKIM POZIOMIE. Poza łatwością poruszania się na linach, nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu wykonywanych usług, działając zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, wykorzystując materiały wysokiej jakości, pracując na sprzęcie alpinistycznym produkowanym przez firmy PETZL i SINGING ROCK oraz przy użyciu elektronarzędzi wiodących marek, takich jak METABO, MAKITA, KÄRCHER czy STIHL. Zwracamy szczególną uwagę, na bezpieczeństwo i dyscyplinę, jak również wysoką kulturę osobistą naszych pracowników.

Wybór branży, w jakiej się specjalizujemy, jest wynikiem naszych zainteresowań. Lubimy prace na wysokościach i wszelkie wyzwania z nią związane.

ZREALIZOWANE PROJEKTY

Współrealizowaliśmy m.in. takie projekty jak “Leśny Kot”, największy park linowy w Polsce znajdujący się w słupskim Lasku Północnym (o tej inwestycji pisał portal www.gp24.pl), oraz Park Odkrywców, najwyższy park linowy w Polsce –  najwyżej położony punkt w tym parku mieści się na wysokości 26 metrów!! Park Odkrywców znajduję się w Szklarskiej Porębie.

Pogotowie Alpinistyczne

Pogotowie Alpinistyczne jest czynne całą dobę. W razie nagłych interwencji zagrażających życiu czy mieniu, takich jak naderwana gałąź, odpadający tynk, zagubiony kot na drzewie czy uszkodzone poszycie dachu, przyjedziemy od razu. Wystarczy jeden telefon. Jesteśmy dyspozycyjni – sprzęt alpinistyczny zawsze mamy pod ręką.

Czyszczenie elewacji Słupsk. Skuteczne mycie ścian oraz usuwanie glonów i pleśni

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do działu KONTAKT.