Usługi na wysokim poziomie

Mount Jump to prężna firma z dużym doświadczeniem, która świadczy usługi związane z Pracami na Wysokościach, z zastosowaniem Techniki Dostępu Linowego – Alpinistyki Przemysłowej.

Profesjonalny Dostęp Linowy pozwala nam realizować wszelkie przedsięwzięcia w miejscach trudno dostępnych, których wykonanie przy użyciu podnośnika koszowego lub tradycyjnego rusztowania jest nieopłacalne lub wręcz niemożliwe.

Dzięki technikom alpinistycznym jesteśmy bardzo mobilni na wysokościach, nie ograniczają nas warunki panujące pod obiektem, na którym działamy.

Techniki alpinistyki przemysłowej pozwalają nam sprawnie i szybko wykonać zlecone prace. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo cenny jest czas!

W swojej ofercie mamy wiele usług z zakresu prac na wysokościach:

prace naprawcze, np. wymiana dachówki;
prace konserwacyjne, np. mycie elewacji;
prace porządkowe, np. odśnieżanie dachów czy przycinka gałęzi;
prace innowacyjne, np. budowa domków na drzewie, które są marzeniem wielu dzieci, a nawet zdejmowanie z drzewa kota

Jesteśmy zgranym zespołem, który świadczy USŁUGI NA WYSOKIM POZIOMIE. Poza łatwością poruszania się na linach, posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu wykonywanych usług, działając zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, wykorzystując materiały wysokiej jakości, pracując na sprzęcie alpinistycznym produkowanym przez firmy PETZL i SINGING ROCK oraz przy użyciu elektronarzędzi wiodących marek, takich jak METABO, MAKITA, KÄRCHER czy STIHL. Zwracamy szczególną uwagę, na bezpieczeństwo i dyscyplinę, jak również wysoką kulturę osobistą naszych pracowników.
Wybór branży, w jakiej się specjalizujemy, jest wynikiem naszych zainteresowań. Lubimy prace na wysokościach i wszelkie wyzwania z nią związane.

Naszą dewizą jest Twoje zadowolenie, dlatego zapewniamy indywidualne podejście i dużą elastyczność we wszelkich pracach. Ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia.

Maciej Jusianiec

Pracujemy ze sprzętem:

Bądźmy

w kontakcie

Telefon

600 732 543

Telefon

600 732 543

Facebook

https://www.facebook.com/mountjump

Email

biuro@mountjump.pl

Adres

ul. Krzywoustego 13/6
76-200 Słupsk

masz pytania?

Shopping Basket